Krakowska Nocka 2022… w Łodzi

Krakowski Klub Modelarzy Kolejowych, Klub Miłośników Starych Tramwajów i Czerwony Ikarus zapraszają na imprezę „Krakowska Nocka…w Łodzi”, która odbędzie się 22 stycznia 2022r.

Przypomnijmy stanowisko Zarządu Dróg Miasta Krakowa w kwestii przejazdu wynajętym tramwajem po Krakowie:

„[…] nie występują zatem jakiekolwiek przesłanki racjonalizujące możliwość wykorzystania do celów prywatnych infrastruktury-sieciowej. W związku z powyższym przejazd tramwajem w celach prywatnych po przedmiotowej infrastrukturze, zlokalizowanej na terenie Miasta Krakowa, nie może być zrealizowany.”

W związku z chęcią kontynuowania wieloletniej tradycji imprez z serii „Krakowska Nocka”, przyszłoroczna edycja odbędzie się w Łodzi, a przejazd odbędzie się jednocześnie 2 wagonami: 803N #37 oraz GT6 #805.

Godzina i miejsce zbiórki: 21:45 – pętla Plac Niepodległości. Dodatkowa możliwość dołączenia do imprezy: 22:00 – skrzyżowanie Kościuszki / Mickiewicza. Koszt udziału w imprezie to 40 zł płatne na miejscu.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 18.01.2022r, wyłącznie pod adresem mailowym imprezy.kkmk@gmail.com. Liczba miejsc ograniczona. W przypadku zgłoszenia zbyt małej liczby uczestników w podróż wybierzemy się jednym wagonem.