Życzenia Świąteczne 2020

Wesołych Świąt!

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym co roku spotykaliśmy się przy wigilijnym stole na tradycyjnym spotkaniu przedświątecznym. W tym wyjątkowym roku spotkanie niestety nie mogło się odbyć z powodu pandemii. Nie mniej jesteśmy myślami ze wszystkimi Członkami i Sympatykami naszego Klubu.

Niestety pandemia to również trudny czas dla naszego Stowarzyszenia. Ze względu na ograniczenia epidemiologiczne i troskę o starszych Członków, nasze cotygodniowe spotkania klubowe są zawieszone. Nie ma również możliwości organizacji wystaw makiet kolejowych. Należy jednak pamiętać, że modelarstwo uczy cierpliwości, dlatego spokojnie czekamy na możliwość spotkania w przyszłym roku. Być może zaprezentujemy co ciekawego powstało w zaciszu naszych domowych pracowni.

W tym roku życzymy sobie i Wam przede wszystkim dużo zdrowia. Wielu z nas spędzi Święta w mniejszym gronie lub poza domem – życzymy Wam dużo ciepła rodzinnego i radosnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. A w Nowym Roku? Wszelkiej pomyślności i cierpliwości, abyśmy w zdrowiu spokojnie poczekali na możliwość spotkania.